Reklama

Dobrze Wiedzieć!

Jak dojechać z Legionowa na lotnisko Chopina?

Reklama

To tylko niewiele ponad 30 km, czyli nie musisz się martwić o transport na lotnisko. 50 minut jazdy, a zatem masz pewność, że zdążysz. W ostatniej chwili pojawiają się problemy – parking przy lotnisku w Warszawie jest drogi, autobus nie przyjeżdża zgodnie z rozkładem, a przyjaciel, który miał Cię zawieź na lotnisko, musi zostać dłużej w pracy. Jakie masz opcje dojazdu na lotnisko Chopina?

Reklama

Niepunktualne autobusy

Pomimo, że bilet autobusowy kosztuje niewiele, to nie zaoszczędzisz sobie nerwów i stresu. Do samego końca będziesz się zastanawiał, czy autobus przyjedzie na czas. Możesz zawsze wybrać prywatnego przewoźnika, który oferuje przejazdy małymi busami. Tam jednak miejsca nie wystarczy dla wszystkich Twoich bagaży.

Drogie taksówki

Autobus nie przyjechał lub się spóźnia, a Ty nie masz czasu. Potrzebujesz jak najszybciej dostać się przynajmniej na parking Okęcie. Wybierasz taksówkę, za którą płacisz cenę swojego lotniczego biletu. Tego nie miałeś w planach.

Przyjacielska przysługa

Raz jeszcze przeanalizowałeś możliwości dotarcia do Warszawy i rezygnujesz z taxi. Dzwonisz do przyjaciela, który musi wyjść z pracy, aby zawieźć się na lotnisko. Co więcej, zmuszony jest zatankować swoje auto, aby paliwa wystarczyło mu na podróż w obie strony. To nie tak miało wyglądać.

Zabierz ze sobą swoje auto

Na spokojnie, odpowiednio wcześniej zaplanuj swoją podróż z Legionowa do Warszawy. Nie jesteś zainteresowany parkingiem lotniska Chopina, ponieważ nie uwzględniłeś tak wysokich kosztów w swoim wakacyjnym budżecie. Oszczędzisz, jeżeli zdecydujesz się na START Parking. To opcja parkingu z transportem na lotnisko Okęcie. Parkingi są monitorowane, a wjazd i wyjazd z nich jest w pełni zautomatyzowany, nie czekasz więc w kolejce. Ponadto rozkład jazdy masz w swoim telefonie, a rezerwacji dokonujesz online, oczywiście możesz zawsze wprowadzić zmiany. Autobusy kursują zgodnie z rozkładem, są przestronne, co ma wpływ na komfort podróży. Po powrocie autobus może już na Ciebie czekać!

Bądź kreatywny, podróże uczą dobrego planowania.

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close