Reklama

LegionowskiNa sygnale

Jachranka: Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny odwieziony do szpitala

Reklama

W czwartek (18.09) na drogach powiatu legionowskiego doszło do 1 wypadku oraz 4 kolizji. Najgroźniejsze zdarzenie miało miejsce w Jachrance (gmina Serock), gdzie samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Ranny kierowca jednośladu został odwieziony do szpitala.

Reklama

W czwartek około godz. 15:45 na ul. Zegrzyńskiej w Jachrance kierowca seata, 36-letni Sebastian D. zjeżdżając w lewo na teren posesji wymusił pierwszeństwo i zderzył się z motocyklem marki sym, kierowanym przez 24-letniego Bartłomieja K. W wyniku tego zdarzenia kierowca jednośladu doznał urazu nogi i został odwieziony do szpitala przez wezwany na miejsce zespół pogotowia ratunkowego.

Dokładne okoliczności tego wypadku ustala legionowska drogówka. Wiadomo, że kierujący seatem, Sebastian D., był trzeźwy.

Ściął zakręt, nie zauważył jadącego z przeciwka

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło natomiast w miejscowości Dębe (gmina Serock), gdzie w nocy z 17 na 18 września, około godz. 1:00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jadący trasą 632 kierowca volkswagena, 32-letni Robert B., najprawdopodobniej podczas pokonywania łuku drogi wjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do kolizji z nadjeżdżającym z naprzeciwka volvo, którym kierował 38-letni Andrzej S.

Na szczęście w wyniku stłuczki nikt nie odniósł obrażeń. Przybyli na miejsce policjanci drogówki ukarali sprawcę kolizji, Roberta B., mandatem w wysokości 300 złotych.

Jeszcze 3 niegroźne kolizje

W czwartek doszło jeszcze do trzech niegroźnych zdarzeń. Na szczęście żaden z uczestników tych kraks nie doznał żadnych obrażeń. Sprawcy kolizji zostali ukarani przez mundurowych mandatami w wysokości od 100 do 300 złotych.

/se/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close