Jachranka: Jechał za szybko, uderzył w drzewo. Uwaga na złe warunki na drogach

Jachranka: Samochód uderzył w drzewo, Fot. KP PSP Legionowo

W środę (8.02) tuż przed godz. 7:00 w miejscowości Jachranka (gmina Serock) doszło do kolizji drogowej, podczas której samochód osobowy uderzył w drzewo. Na szczęście kierującemu autem nic się nie stało.

Jak informuje naszą redakcję podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo, powiadomienie o kolizji dotarło do policjantów z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i ostatecznie uderzył w rosnące przy ulicy drzewo. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy.

Za spowodowanie kolizji drogowej mężczyzna kierujący samochodem został ukarany mandatem karnym.

– Po wczorajszych opadach śniegu sytuacja na drogach jest bardzo trudna. Ulice są śliskie i naprawdę nie trudno o wypadek. Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy. Jej brak może skończyć się tragicznie – apeluje podkom. Emilia Kuligowska z legionowskiej policji.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Jachranka: Jechał za szybko, uderzył w drzewo. Uwaga na złe warunki na drogach"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *