Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Zniszczył drzwi w bloku. Był kompletnie pijany

Reklama

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 39-letniego Sławomira B. Mężczyzna jest podejrzany o zniszczenie drzwi do klatki schodowej, znajdujących się w jednym z bloków. Straty wyceniono na 550 złotych. 39-latek usłyszał już zarzuty, przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

Reklama

W niedzielę (12.02), po południu policjanci z Jabłonny zostali poinformowani o mężczyźnie, który zniszczył drzwi do klatki schodowej w jednym z bloków. Na miejsce został wysłany patrol. Funkcjonariusze, pod wskazanym adresem zastali podejrzanego o zniszczenie mienia mężczyznę. Po kontroli jego dokumentów okazało się, że to 39-letni Sławomir B. – Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził niedzielną noc. Po zbadaniu jego stanu trzeźwości okazało się bowiem, że ma w organizmie ponad 3 promile alkoholu – informuje st. asp. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Sławomir B. usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia, przyznał się do winy i poddał dobrowolnie karze. Za czyn, którego się dopuścił grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close