Jabłonna: Zniszczył drzwi w bloku. Był kompletnie pijany

Fot. policja.pl

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 39-letniego Sławomira B. Mężczyzna jest podejrzany o zniszczenie drzwi do klatki schodowej, znajdujących się w jednym z bloków. Straty wyceniono na 550 złotych. 39-latek usłyszał już zarzuty, przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

W niedzielę (12.02), po południu policjanci z Jabłonny zostali poinformowani o mężczyźnie, który zniszczył drzwi do klatki schodowej w jednym z bloków. Na miejsce został wysłany patrol. Funkcjonariusze, pod wskazanym adresem zastali podejrzanego o zniszczenie mienia mężczyznę. Po kontroli jego dokumentów okazało się, że to 39-letni Sławomir B. – Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził niedzielną noc. Po zbadaniu jego stanu trzeźwości okazało się bowiem, że ma w organizmie ponad 3 promile alkoholu – informuje st. asp. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Sławomir B. usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia, przyznał się do winy i poddał dobrowolnie karze. Za czyn, którego się dopuścił grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Jabłonna: Zniszczył drzwi w bloku. Był kompletnie pijany"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *