ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Znęcał się nad swoją partnerką i groził interweniującym policjantom

Reklama

Policjanci z Jabłonny zatrzymali mężczyznę podejrzanego o stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej wobec swojej partnerki. Podczas interwencji 42-latek dodatkowo groził mundurowym i ich znieważył. Decyzją prokuratora wobec mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, a także zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i nakaz opuszczenia mieszkania.

Reklama

Jak informuje w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Legionowie, kilka dni temu, w godzinach nocnych dyżurny jabłonowskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej. Pod wskazany adres skierował najbliższy patrol policji.

Rzeczniczka legionowskich policjantów podkom. Justyna Stopińska relacjonuje, że mundurowi po przybyciu na miejsce zastali zgłaszającą oraz pobudzonego mężczyznę. Policjanci próbowali uspokoić awanturnika, jednak ten był w stosunku do nich wulgarny, groził im pozbawieniem życia i zdrowia. Jak ustalili stróże prawa, 42-latek od kilku miesięcy będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, w trakcie których ubliżał swojej partnerce, szarpał ją i popychał.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i umieścili w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 42-latkowi zarzutów dotyczących znęcania się psychicznego i fizycznego nad partnerką, gróźb karalnych i znieważenia policjantów. Decyzją prokuratora mieszkaniec powiatu legionowskiego został objęty policyjnym dozorem, dodatkowo otrzymał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close