Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Znęcał się nad dziećmi swojej żony. 22-latek jest już w areszcie

Reklama

Zarzut znęcania się nad małoletnimi pasierbicami usłyszał 22-letni mieszkaniec gminy Jabłonna, który został zatrzymany przez policjantów w minionym tygodniu. Na wniosek legionowskiej prokuratury, sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Przestępstwo, jakiego dopuścił się mężczyzna, zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Reklama

– Dyżurny legionowskiej komendy od pracowników przychodni otrzymał informację o małoletnich dziewczynkach, które trafiły do placówki z otarciami naskórka i zasinieniami. Lekarz opatrujący dziewczynki miał wątpliwości co do okoliczności powstania owych obrażeń i zdecydował o powiadomieniu Policji. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze. Mundurowi w rozmowie z jednym z członków rodziny dziewczynek ustalili, że prawdopodobnym sprawcą urazów u 3, 9 i 12-latki jest ich ojczym. Już w kilka godzin od otrzymania zgłoszenia policjanci z jabłonowskiego komisariatu zatrzymali podejrzanego 22-latka. Mężczyzna noc spędził w policyjnej celi – informuje rzeczniczka KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego, m.in. w postaci zeznań świadków oraz wyników badań lekarskich, 22-latkowi przedstawiono zarzut znęcania się nad małoletnimi. Na wniosek prokuratora mężczyzna został doprowadzony przed oblicze sądu, gdzie zapadła decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close