Jabłonna: Zderzenie osobówki z motocyklem. Kierowca jednośladu w szpitalu

Środowy wypadek z udziałem jednośladu w Jabłonnie, Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie

W środę (22.03) około godz. 9:15 na ul. Modlińskiej w Jabłonnie doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Z ustaleń policjantów wynika, że nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdem, a sam motocykl nie był ubezpieczony.

Jak informuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo, policjanci którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili wstępnie, że winną spowodowania wypadku jest najprawdopodobniej 71-letnia kobieta kierująca samochodem marki kia. 71-latka, włączając się do ruchu nie zauważyła bowiem prawidłowo jadącego motocykla marki kawasaki, którym kierował 30-letni mężczyzna i doprowadziła do zderzenia pojazdów. W wyniku stłuczki oraz upadku na jezdnię kierujący motocyklem doznał szeregu obrażeń ciała i wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Niestety podczas policyjnej kontroli motocyklisty okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania tego typu pojazdami. Sam jednoślad nie był także ubezpieczony. – W związku z tymi okolicznościami o wypadku poinformowaliśmy, zgodnie z przepisami, Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny – dodaje rzeczniczka legionowskich policjantów.

Szczegółowe okoliczności wypadku badają policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie.

/red/

2 razy komentowano artykuł "Jabłonna: Zderzenie osobówki z motocyklem. Kierowca jednośladu w szpitalu"

  1. Ubezpieczony jest… Panowie policjanci od początku są w posiadaniu certyfikatu ubezpieczenia OC, tylko na poprzedni numer rejestracyjny.

  2. Ten motor rozpadł się na częsci przy prędkosci 50km/h?

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *