Jabłonna: Zwłoki przy wale przeciwpowodziowym. To zaginiony mieszkaniec Legionowa Grzegorz B.

Zaginiony Grzegorz B. nie żyje, Fot. KPP Legionowo/Legio24.pl

Tragicznie zakończyły się trwające od tygodnia poszukiwania zaginionego mieszkańca Legionowa, Grzegorza B. Jego ciało znaleziono we wtorek (24.01). Zwłoki zauważyła postronna osoba, spacerująca w okolicy wału przeciwpowodziowego znajdującego się przy ul. Wałowej w Jabłonnie.

– Około godz. 14:35 dostaliśmy informację, że postronna osoba, spacerująca w okolicy wału przeciwpowodziowego przy ul. Wałowej w Jabłonnie zauważyła na brzegu rzeki, tuż przy wodzie ciało mężczyzny. Natychmiast udaliśmy się na miejsce – relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo. – Czynności prowadzone na miejscu przez policjantów i prokuratora pozwoliły ustalić, że zwłoki należą do poszukiwanego od tygodnia mieszkańca Legionowa, 39-letniego Grzegorza B. – dodaje rzecznik policji.

Zgodnie z decyzją prokuratury ciało Grzegorza B. zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie poddane sekcji zwłok. Ma ona wyjaśnić bezpośrednią przyczynę śmierci mężczyzny.

Szukali go od środy

Zaginięcie Grzegorza B. rodzina zgłosiła policji w ubiegłą środę (18.01). Z informacji uzyskanych od najbliższych wynikało, że 39-latek może chcieć targnąć się na własne życie. Ponieważ rozmowy z najbliższymi wskazywały, że mężczyzna może przebywać w okolicy rzeki Wisła na terenie Jabłonny, tam też przeprowadzono pierwszą akcję poszukiwawczą. Niestety nie przyniosła ona żadnych rezultatów.

Rodzina po raz ostatni widziała Grzegorza B. żywego w niedzielę (15.01).

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Jabłonna: Zwłoki przy wale przeciwpowodziowym. To zaginiony mieszkaniec Legionowa Grzegorz B."

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *