Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Ukradli paliwo, posiadali narkotyki i uciekali przed Policją

Reklama

Dzielnicowy z Jabłonny zatrzymał po pościgu dwóch mężczyzn, którzy nie zapłacili za zatankowane paliwo. Jeden z zatrzymanych, 37-letni kierowca forda, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a na dodatek w pojeździe miał narkotyki – informuje w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Legionowie. Obaj zatrzymani już usłyszeli zarzuty i teraz zajmie się nimi sąd.

Reklama

W minioną sobotę (10.04) około godziny 17.00 dyżurny Komisariatu Policji w Jabłonnie otrzymał zgłoszenie, o tym że dwaj mężczyźni poruszający się fordem na jednej ze stacji paliw nie zapłacili za zatankowane paliwo i odjechali. – Interweniujący w tej sprawie dzielnicowy na jednej z ulic zauważył poszukiwany pojazd, a w nim dwóch mężczyzn odpowiadających rysopisowi, który przekazał pracownik stacji. Policjant postanowił zatrzymać samochód jednak jego kierowca zlekceważył sygnały świetlne i dźwiękowe nakazujące zatrzymanie i zaczął uciekać. Mundurowy natychmiast ruszyli w pościg za uciekającym samochodem – informuje rzecznik prasowa KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska.

Policjant po pościgu zatrzymał uciekającego 37-letniego kierowcę forda oraz 36-letniego pasażera. Kiedy na miejsce dotarła druga załoga, policjanci przeszukali pojazd, w którym ujawnili porcję amfetaminy. Ponadto okazało się, że chcąc uniknąć odpowiedzialności za kradzież paliwa zmodyfikowali tablice rejestracyjne, nakładając na oryginalną część, numery rejestracyjne z innego pojazdu. Mieszkańcy powiatu garwolińskiego noc spędzili w policyjnej celi.

Po zebraniu materiału dowodowego śledczy z jabłonowskiego komisariatu przedstawili mężczyznom zarzut oszustwa. 37- latek dodatkowo odpowie za posiadacie środków odurzających i niezatrzymania się do kontroli drogowej.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button