Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Ukradli koła z mercedesa. Są już w rękach policji

Reklama

W czwartek (15.12) policjanci z Legionowa i Jabłonny zatrzymali 31-letniego Bartłomieja H. oraz 35-letniego Konrada S. Mężczyźni są podejrzewani o kradzież kół z samochodu zaparkowanego w jednym z warsztatów samochodowych znajdujących się na terenie Jabłonny. Okazało się również, że odkręcając je, uszkodzili karoserię auta. Straty wyceniono na prawie 3 tys. zł. Obaj podejrzani usłyszeli już zarzuty i oczekują na rozprawę sądową.

Reklama

– Kilka dni temu na Komisariacie Policji w Jabłonnie pojawił się mężczyzna, który poinformował, że w jego warsztacie samochodowym doszło do kradzieży. Z zaparkowanego tam mercedesa skradzione zostały dwa koła z felgami aluminiowymi. Podczas ich odkręcania złodzieje mieli także uszkodzić karoserię – informuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo, która dodaje przy okazji, że poszkodowany już po złożeniu oficjalnego zawiadomienia odkrył, że skradzione mienie może znajdować się na posesji położonej blisko warsztatu.

Posiadając te informacje policjanci z Legionowa i Jabłonny opracowali plan działania i przygotowali zasadzkę. Po wytypowaniu prawdopodobnych sprawców przeprowadzono przeszukanie opla, zaparkowanego przed jedną z posesji. To był strzał w dziesiątkę, bowiem w bagażniku znaleziono skradzione z mercedesa koła. Kolejne dwie opony, pochodzące z innego przestępstwa funkcjonariusze odkryli również w piwnicy domu, przy którym zaparkowany był opel. Po znalezieniu dowodów rzeczowych policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych w tej sprawie recydywistów 31-letniego Bartłomieja H. oraz 35-letniego Konrada S.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty dokonania wspólnie i w porozumieniu kradzieży i uszkodzenia mienia oraz paserstwa. Obecnie oczekują na rozprawę sądową.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close