Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Uderzyła w miejski autobus

Reklama

We wtorek (6.01) około godz. 10:00 na ul. Modlińskiej w Jabłonnie doszło do niecodziennej kolizji drogowej. W wyniku niedostosowania prędkości samochód osobowy uderzył w tył miejskiego autobusu należącego do MZA Warszawa. Na szczęście w wyniku stłuczki żadnemu z pasażerów nic się nie stało.

Reklama

Do zderzenia doszło w okolicy budynku poczty na ul. Modlińskiej. Przybyły na miejsce patrol policji ustalił, że winną spowodowania kolizji jest 53-letnia Ewa W., która kierując peugotem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i wjechała w tył należącego do MZA Warszawa autobusu marki man, którym kierował 63-letni Rajmund B.

W wyniku zderzenia uszkodzony został przód peugota oraz tył autobusu. Z pojazdów wyciekły płyny eksploatacyjne, które posprzątali strażacy. Winna spowodowania kraksy Ewa W. została ukarana przez drogówkę mandatem w wysokości 200 złotych.

W trakcie prowadzenia czynności przez służby 53-latka zaczęła uskarżać się na ból kręgosłupa i po przebadaniu przez załogę pogotowia została przewieziona do szpitala. Żadnemu z pasażerów autobusu nic się nie stało.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

/se/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close