Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Stracił panowanie nad autem, wjechał w znak drogowy. Był kompletnie pijany

Reklama

Policjanci drogówki zatrzymali 36-letniego kierowcę audi, który w niedzielę (20.11) tuż po północy doprowadził do kolizji drogowej przy skrzyżowaniu ulic Akademijnej i Zegrzyńskiej w Jabłonnie. Jak się okazało mężczyzna był kompletnie pijany i ledwo trzymał się na nogach. Badanie alkomatem wykazało aż 2,9 promila alkoholu w jego organizmie.

Reklama

– Do kolizji przy skrzyżowaniu Zegrzyńskiej z Akademijną doszło około godziny 0:25. Kierujący samochodem marki audi, 36-letni mężczyzna nagle stracił panowanie nad pojazdem i wjechał prosto w znak drogowy. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy widząc niepokojące zachowanie kierującego postanowili zbadać jego trzeźwość. Badanie alkomatem wykazało, że ma on w organizmie 2,9 promila alkoholu – informuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo.

36-letni mężczyzna został zatrzymany. Będzie teraz odpowiadał przed sądem za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Grozi mu utrata prawa jazdy oraz nawet 2 lata więzienia. Najprawdopodobniej będzie musiał także z własnej kieszeni pokryć koszty wymiany uszkodzonego znaku.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close