Reklama
KomunikacjaLegionowskiWiadomości

Jabłonna: Spotkanie w sprawie parkingów przy Leśnej w połowie grudnia

Bezpieczeństwo komunikacyjne oraz sprawa miejsc postojowych przy ul. Leśnej w Jabłonnie to od dawna gorący temat. Jest jednak szansa, że zarówno mieszkańcy jak i władze gminy dojdą wkrótce do porozumienia w tej kwestii. W połowie grudnia ma odbyć się specjalne spotkanie wszystkich zainteresowanych stron.

Reklama

Jest szansa, że mieszkańcy ul. Leśnej otrzymają niebawem garaże na 42 auta oraz 59 miejsc postojowych. Developer – firma Beton Stal z Ostrołęki podtrzymuje w dalszym ciągu chęć wybudowania nowych parkingów. Jest także porozumienie z właścicielami działek, które – według miejscowego planu zagospodarowania – są przeznaczone pod miejsca parkingowe. Powstał również kosztorys tej inwestycji, zgodnie z którym koszt jednego miejsca postojowego ma wynieść 10 tys. złotych, a garażowego 30 tys. złotych.

Wstępna koncepcja zabudowy działek oraz wzór wstępnej umowy zakupu miejsca postojowego lub garażowego przez lokatorów zostanie przedstawiona mieszkańcom podczas specjalnego spotkania, które odbędzie się w poniedziałek (14.12) o godz. 17:00 w Domu Ogrodnika, przy ul. Modlińskiej 102 w Jabłonnie.

Władze gminy zapraszają na spotkanie wszystkich zainteresowanych mieszkańców.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button