ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Sądowe zeznania powodem awantury. 49-latek w areszcie

Reklama

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który w kilka godzin po rozprawie sądowej wszczął awanturę. W jej trakcie groził sąsiadce oraz swojej córce i jej znajomemu. Powodem były niekorzystne dla niego zeznania. Na wniosek prokuratury legionowski sąd zastosował wobec agresora tymczasowy areszt.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, do zdarzenia doszło kilka dni temu, kiedy to zdenerwowany niekorzystnymi dla siebie zeznaniami świadków 49-latek wszczął awanturę w miejscu zamieszkania. Agresor groźby pozbawienia życia kierował najpierw do sąsiadki, a później do swojej córki i jej znajomego.

Jak relacjonuje rzeczniczka legionowskich policjantów podkom. Justyna Stopińska, wezwany na miejsce policyjny patrol zatrzymał mężczyznę, od którego wyczuwalna była woń alkoholu. 49-latek noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a śledczy w tym czasie zbierali materiał dowodowy.

Mieszkaniec powiatu legionowskiego usłyszał zarzuty gróźb karanych. Na wniosek śledczych oraz prokuratora Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close