Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Przyjechali by kraść. Są już w rękach policji

Reklama

Artykuły spożywcze, alkohol i chemia gospodarcza o wartości niemalże tysiąca złotych padły łupem dwójki mieszkańców Warszawy. 24-letnia kobieta i 40-letni mężczyzna zostali ujęci przez pracowników ochrony w jednym ze sklepów na terenie gminy Jabłonna, a następnie przekazani mundurowym. Podejrzani usłyszeli zarzut dotyczący kradzieży. Za to przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

– Jabłonowscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Jak ustalili mundurowi podejrzani o kradzież to 24-letnia kobieta i 40-letni mężczyzna. Ich łupem padły artykuły spożywcze, alkohol oraz chemia gospodarcza. Para została ujęta przez ochronę sklepu kiedy ze skradzionym towarem kierowali się do wyjścia – informuje rzeczniczka legionowskiej policji podkom. Justyna Stopińska.

Mieszkańcy Warszawy zostali zatrzymani przez mundurowych i przewiezieni do komisariatu. Po zebraniu materiału dowodowego śledczy przedstawili im zarzuty kradzieży. Podejrzani przyznali się do popełnionego przestępstwa. Teraz oczekują na rozprawę sądową.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close