Reklama

Legio EduLegionowskiWiadomości

Jabłonna: Przedszkola wznawiają działalność

Reklama

Jabłonowskie przedszkola od piątku (22.05) wznawiają swoją działalność. Rodziców, a przede wszystkim maluchów czekają jednak spore zmiany. Placówki działać będą bowiem w nowym reżimie sanitarnym.

Reklama

Szczegółowe informacje dotyczące ponownego otwarcia placówek, a także zmian podyktowanych obostrzeniami sanitarnymi rodzice znajdą na stronach internetowych przedszkoli:

  • Przedszkole w Jabłonnie (KLIKNIJ)
  • Przedszkole w Chotomowie (KLIKNIJ)

Na powyższych stronach przedstawiono zarówno szczególne zasady sanitarne, jak również zasady przyjmowania dzieci w przypadku ograniczonej liczby miejsc.

Jak placówki będą pracować w wakacje?

Urząd Gminy Jabłonna poinformował także o planach wakacyjnej opieki nad najmłodszymi mieszkańcami. Zgodnie z przekazanymi informacjami od początku wakacji do 11 sierpnia czynne będzie przedszkole w Chotomowie, natomiast placówka w Jabłonnie będzie prowadziła opiekę w okresie od 20 lipca do 31 sierpnia.

Od piątku czynne także przedszkola niepubliczne

Od 22 maja opieka nad dziećmi będzie sprawowana także w przedszkolach niepublicznych działających na zasadach przedszkoli gminnych. W trakcie wakacji przedszkole Bajkowy Dom będzie funkcjonowało bez przerwy, natomiast przedszkole Tutorland z przerwą w dniach 1-13 sierpnia – czytamy w komunikacie jabłonowskiego urzędu.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close