Jabłonna: Pracownik siłowni okradał szafki klientów. W sumie jego łupem padło 1500 zł

Fot. policja.pl

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 28-letniego Krystiana L. – pracownika jednej z siłowni znajdujących się na terenie gminy Jabłonna. Mężczyzna jest podejrzany o wielokrotne włamywanie się do szafek używanych przez klientów i okradanie ich. W sumie jego łupem padło 1500 złotych. 28-latek już usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

– W miniony piątek policjanci, podczas prowadzenia dochodzenia w sprawie zniszczenia mienia w jednej z siłowni na terenie gminy Jabłonna, niespodziewanie wpadli na trop innego przestępstwa. Jak ustalili funkcjonariusze 28-letni Krystian L. – pracownik siłowni – na przełomie grudnia i stycznia, wykorzystując komplet dorobionych kluczy dokonał kradzieży pieniędzy z szafek klientów w łącznej kwocie 1500 zł. Materiał dowodowy wskazuje na to, że mężczyzna sześć razy włamywał się do szafek osób ćwiczących – informuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo.

28-letni Krystian L., mieszkaniec powiatu nowodworskiego, został już przesłuchany i usłyszał zarzut za sześciokrotną kradzież z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do winy. Policjanci odzyskali skradzione pieniądze, które wróciły już do właścicieli. Krystianowi L. grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Jabłonna: Pracownik siłowni okradał szafki klientów. W sumie jego łupem padło 1500 zł"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *