Jabłonna: Półkolonie sposobem na udane wakacje?

fot. sxc.hu

Dla wszystkich dzieci z gminy Jabłonna, które ukończyły 6 rok życia, sposobem na udane i ciekawe wakacje w mieście mogą być półkolonie stacjonarne. Jak co roku na najmłodszych będzie czekało wiele różnych atrakcji.

Fot. GCKiS JabłonnaMateriały GCKiS Jabłonna 

Półkolonie stacjonarne, organizowane przez gminę, będą prowadzone przez cały lipiec w godzinach 9:00-16:00, w ośrodkach kultury: GCKiS Jabłonna, GCKiS Chotomów oraz GCKiS Skierdy. W Jabłonnie i w Chotomowie opłata za pobyt dzienny wynosi 4 złote. Natomiast w Skierdach dzieci będą mogły korzystać z bezpłatnej świetlicy.

W ramach półkolonii dwa razy w tygodniu będą organizowane wyjazdy (płatne osobno). Z kolei w pozostałe dni dzieci będą uczestniczyły w różnorodnych zajęciach, m.in.: tanecznych, teatralnych, plastycznych, muzycznych oraz sportowych.

Jak zapisać dziecko?

Jak informuje rzecznik prasowy jabłonowskiego magistratu, Michał Smoliński, zapisy na półkolonie już ruszyły. Łącznie w trzech ośrodkach kultury przygotowano 280 miejsc. Więcej informacji na temat zapisów można uzyskać pod numerem telefonu 22 782 47 37.

Basen i szkółka piłkarska

Wszystkie dzieci z terenu gminy Jabłonna będą także mogły przez cały lipiec bezpłatnie korzystać z pływalni. Wejścia na basen będą darmowe od poniedziałku do piątku, o godzinach 10:00, 11:00, 12:00 i 13:00.

Natomiast dla młodych fanów piłki nożnej gmina przygotowała Letnią Szkółkę Piłkarską „Orlik”. Miłośnicy footballu będą mogli w lipcu i sierpniu wziąć udział w piłkarskich zajęciach od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-11:30. Do szkółki można się zapisać w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, ulica Modlińska 102. Opłata za jeden miesiąc wynosi 5 złotych.

/kh/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Jabłonna: Półkolonie sposobem na udane wakacje?"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *