ReklamaKomunikacjaLegionowskiWiadomości

Jabłonna: Połączą ul. Szarych Szeregów z DK 61

Reklama

Mieszkańcy powiatu legionowskiego doskonale kojarzą ślepy zjazd z ul. Zegrzyńskiej (DK61) naprzeciwko sklepu Lidl w Jabłonnie. Jest szansa, że niebawem zostanie do niego dobudowana ulica. Urząd Gminy w Jabłonnie bierze się bowiem do wykonania połączenia ul. Szarych Szeregów z DK 61. Pierwszy przetarg, który ma pomóc w realizacji tego zadania został ogłoszony na początku miesiąca.

Reklama

W środę (2.03) Urząd Gminy Jabłonna ogłosił pierwszy przetarg dotyczący budowy łącznika pomiędzy ul. Szarych Szeregów, a ul. Zegrzyńską. Dotyczy on rozbiórki starego budynku magazynowego, znajdującego się przy ul. Szarych Szeregów 2. Termin składania ofert upływa 17 marca, a wyłoniony wykonawca będzie miał 19 dni na wykonanie wszystkich prac rozbiórkowych. Dopiero wtedy Urząd Gminy będzie mógł przystąpić do budowy drogi. Niebawem powinien pojawić się przetarg dotyczący tej właściwej inwestycji.

Przypomnijmy, że budowa łącznika pomiędzy ulicami Szarych Szeregów, a Zegrzyńską jest jedną z najważniejszych inwestycji drogowych, zapisanych w tegorocznym budżecie Gminy Jabłonna. Koszt jego powstania ma wynieść około 300 tys. zł.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

3 razy komentowano

  1. No chociaż opłaciło mi się pójść na wybór wójta

  2. eeee powinni połaczyc z akademijną koło PAN to by było coś

  3. Nareszcie jakaś dobra wiadomość dotycząca Naszego powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close