Jabłonna: Podróż autobusem zakończyła się w szpitalu

fot. arch. Legio24

O dużym pechu może mówić 20-letnia Ada D., której podróż miejskim autobusem zakończyła się odwiezieniem do szpitala. Kobieta podczas raptownego hamowania pojazdu przewróciła się i doznała obrażeń ciała. Pogotowie odwiozło ją na SOR szpitala Bródnowskiego. Zdarzenie miało miejsce w czwartek (30.04) na ul. Zegrzyńskiej, przy skrzyżowaniu z Królewską w Jabłonnie.

Do wypadku doszło około godz. 10:20. W pewnym momencie jeden z pojazdów wymusił pierwszeństwo na kierowcy miejskiego autobusu marki man, 62-letnim Mariuszu G. Ten, chcąc uniknąć zderzenia raptownie zahamował. W wyniku tego manewru podróżująca autobusem 20-letnia Ada D. przewróciła się. Upadek był na tyle dotkliwy, że 20-latka doznała obrażeń ciała i została zabrana przez wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe do szpitala na warszawskim Bródnie.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca mana był trzeźwy. Niestety nie udało się zatrzymać sprawcy całego zajścia, który zajechał drogę autobusowi.

Sporo kolizji w długi weekend

W czasie długiego weekendu policjanci legionowskiej drogówki odnotowali aż 11 innych zdarzeń drogowych. Były to kolizje, w których nikt nie ucierpiał. Mundurowi uniemożliwili także jazdę dwóm nietrzeźwym kierowcom.

Pierwszy amator jazdy na podwójnym gazie wpadł w piątkowy poranek (1.05) około godz. 9:00 w Serocku na ul. Warszawskiej. Dariusz M., kierujący audi a4 miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Drugi, 65-letni Edward T, kierujący skodą został zatrzymany w Skrzeszewie (gmina Wieliszew) w niedzielę (3.05) tuż przed południem. Alkomat wykrył u niego ponad 2 promile alkoholu.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Jabłonna: Podróż autobusem zakończyła się w szpitalu"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *