Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Pobili mężczyznę metalową pałką i siekierą. Chodziło o pieniądze?

Reklama

Policjanci z Jabłonny zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 22 do 47 lat. Dwóch z nich jest podejrzanych o dokonanie brutalnej napaści z użyciem niebezpiecznych narzędzi, a trzeci o podżeganie do niej. Do zdarzenia doszło w połowie stycznia, na jednej z jabłonowskich posesji. Wszyscy podejrzani usłyszeli w zeszłym tygodniu zarzuty karne. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Reklama

– Policję o zdarzeniu poinformował świadek, który przejeżdżając zauważył, że na jednej z posesji został zaatakowany mężczyzna. Sprawcy mieli go bić metalową pałką i siekierą. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany im adres. Na miejscu zastali ofiarę – 49-letniego mężczyznę. Sprawcy niestety zdążyli uciec – relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo.

49-letni pokrzywdzony z obrażeniami głowy, ręki i tułowia został przewieziony do szpitala. Policjanci rozpoczęli natomiast dochodzenie w sprawie pobicia. Funkcjonariusze przesłuchali zaatakowanego mężczyznę, zabezpieczyli narzędzia użyte do pobicia i próbowali ustalić podejrzanych.

Sprawa miała swój finał dopiero w zeszłym tygodniu, kiedy doszło do zatrzymania 22-letniego Gabriela B., 47-letniego Piotra B. oraz 23-letniego Tomasza S. Dwóch pierwszych podejrzanych jest o dokonanie napaści z użyciem niebezpiecznych narzędzi, trzeci o podżeganie do popełnienia przestępstwa. Wszyscy usłyszeli już zarzuty karne i pod policyjnym dozorem oczekują na rozprawę sądową. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Nieoficjalnie mówi się, że motywem napaści były porachunki finansowe.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close