Jabłonna: Pobicie 19-latka. Świadkowie ujęli sprawców

Fot. arch. Legio24.pl

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 17-letniego Pawła S. oraz o rok starszego Rafała B. Obaj mężczyźni są podejrzani o pobicie przed jednym z marketów 19-letniego mieszkańca Warszawy, który na zakupy do Jabłonny wybrał się wraz ze swoją dziewczyną.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałkowe popołudnie (4.05), po godz. 15:00. To właśnie wtedy na parkingu przed jednym z supermarketów do poszkodowanego Warszawiaka podeszło dwóch młodych mężczyzn, którzy poprosili go o poczęstowanie papierosem. Pomimo że 19-latek spełnił prośbę Pawła S. oraz Rafała B. ci rzucili się na niego z pięściami, bijąc go po całym ciele. Całe zajście widziało dwóch postronnych świadków, którzy na pobicie zareagowali błyskawicznie ujmując agresorów i wzywając policję. – To była prawidłowa, godna pochwały i naśladowania reakcja świadków – mówi asp. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowy KPP Legionowo.

Funkcjonariusze z komisariatu w Jabłonnie na miejscu pojawili się błyskawicznie. Zatrzymali 17-letniego Pawła S. oraz 18-letniego Rafała B. Ponieważ obaj byli pijani, zostali osadzeni w areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty pobicia. Przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze. Legionowski Sąd Rejonowy niebawem wyda w ich sprawie wyrok. Grozi im nawet 3 lata więzienia.

/red/

1 raz komentowano artykuł "Jabłonna: Pobicie 19-latka. Świadkowie ujęli sprawców"

  1. Od razu kara śmierci za próbę zabójstwa, absolutnie nie trzymać gadów w więzieniu!!!

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *