Reklama

LegionowskiNa sygnale

Jabłonna: Pijana pomyliła biegi?

Reklama

Do dość nietypowej kolizji doszło pod koniec września w Jabłonnie na ulicy Listopadowej. Sprawczyni tej kraksy chciała wstawić swój samochód do garażu, ale najprawdopodobniej wrzuciła niewłaściwy bieg.

Reklama

Jak udało się dowiedzieć Redakcji Portalu Legio24.pl, Magdalena G., aby uniknąć ewentualnych problemów, wynajęła przewoźnika, który odwiózł ją do domu z mocno zakrapianej imprezy. Jednakże, jak relacjonują sąsiedzi, którzy byli świadkami zdarzenia, po powrocie do domu kobieta z nieznanych przyczyn zdecydowała, że wstawi swój samochód do garażu.

Magdalena G. jak postanowiła, tak zrobiła. Kobieta najprawdopodobniej wsiadła do samochodu marki kia, zapaliła silnik i wrzuciła bieg… tyle że nie ten co trzeba. Efekt był taki, że auto zamiast pojechać do przodu, pojechało do tyłu i uderzyło w zaparkowane w pobliżu audi.

Alkohol utrudnił wybór biegu?

Na miejscu kraksy szybko pojawiła się załoga policji. Sprawczyni kolizji została zbadana alkomatem, który wykazał, że kobieta miała w organizmie 1,6 promila alkoholu, co mogło jej utrudnić wybór właściwego biegu.

Teraz Magdalena G. odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie stłuczki.

/kh/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. e tam, po prostu pomyliła biegi i tyle. Czym innym jest parkowanie na prywatnej posesji a czym innym poruszanie się po drodze publicznej. Nie szukam usprawiedliwienia, ale wystarczającą karą będzie naprawa pojazdu bez ubezpieczenia a robieni z tego wykroczenia/przestępstwa jest już przegięciem.

  2. Brawo panowie policjanci! Jak widać, nie ma u nas świętych krów 🙂 Jak sobie pani posłała, tak teraz się wyśpi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close