Jabłonna: Pętla przy Akademijnej tylko do 27 grudnia

Pętla autobusowa przy os. Przylesie w Jabłonnie. Fot. arch. Legio24

Tylko do 27 grudnia będzie funkcjonowała pętla autobusowa przy ul. Akademijnej w Jabłonnie. Dzień później teren zostanie oddany SMLW Legionowo, a autobusy linii 731 pojadą nową trasą.

Już teraz trwa demontaż kostki brukowej przy Akademijnej, a niebawem zdemontowana będzie znajdująca się tam wiata przystankowa. Zostanie ona przeniesiona w pobliże przystanku przy ul. Przylesie, w okolicy sklepu „Żabka”. Do 27 grudnia pasażerowie linii 731 będą musieli liczyć się zatem z utrudnieniami i mniejszym komfortem korzystania z pętli przy Akademijnej.

Nową trasą – ul. Politechniczną, Przylesie, Szkolną i Marmurową – autobusy ZTM pojadą od 28 grudnia, czyli od poświątecznego poniedziałku.

Przypomnijmy, że właścicielem terenu, na którym obecnie znajduje się pętla autobusowa jest SMLW Legionowo. Na mocy porozumienia zawartego wiosną pomiędzy spółdzielcami, a gminą Jabłonna teren musi być zwrócony do końca 2015 roku.

Przeczytaj więcej:

/red/

1 raz komentowano artykuł "Jabłonna: Pętla przy Akademijnej tylko do 27 grudnia"

  1. bardzo dobrze bo potrzebna ta petla tam jak dziura w moscie !!!! Juz dawno powinni ja skasować !!!! Niech wiesniaki z buta sobie ida do warszawy !!!!

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *