Reklama

KomunikacjaLegionowskiNajważniejszeWiadomości

Jabłonna: Pętla autobusowa przy os. Przylesie zostanie zlikwidowana

Reklama

Pętla autobusowa, znajdująca się w pobliżu jabłonowskiego osiedla Przylesie niebawem zostanie zlikwidowana. Teren, na którym się znajduje chce odzyskać Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa, która w pobliżu buduje nowe domy.

Reklama

Mieszkańcy os. Przylesie w Jabłonnie niebawem mogą mieć problem z skorzystaniem z autobusu linii 731. Legionowska spółdzielnia mieszkaniowa chce bowiem likwidacji znajdującej się tam pętli, na której autobusy linii 731 zawracają na trasę. Teren na którym znajduje się pętla należy do legionowskiej SMLW, która ma inne plany co do wykorzystania tej działki. O zamiarze likwidacji pętli zostały już poinformowane między innymi Urząd Gminy Jabłonna oraz ZTM.

Jak poinformował naszą redakcję Michał Smoliński, rzecznik prasowy Urzędu Gminy Jabłonna trwa teraz wyznaczenie nowego terenu pod miejsce, gdzie autobusy mogłyby zawracać na DK61. Sprawą zajmuje się ZTM i szczegóły nowej lokalizacji mają być znane w przyszłym tygodniu.

Jak zaznaczył Michał Smoliński, lokalizacja nowej pętli ma uwzględniać potrzeby mieszkańców osiedla.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. Gmina miała ładnych parę lat – chyba ponad 6 – żeby wykupić te kilkaset metrów od Spółdzielni. Oczywiście nic nie zrobili w tej sprawie, a teraz będą intensywnie myśleć. Nie da rady, żeby przegubowe autobusy wjeżdżały/wyjeżdżały na szosę przy ul. Brzozowej.

  2. Ciekawe którędy pokierują ten autobus oraz 741 które też korzysta z tej drogi… Te autobusy podwożą mnie kazdego dnia do pracy 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close