Reklama

KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Jabłonna: Pałacowe Spotkania z Muzyką i Pałacowy Salon Naukowy już w najbliższą niedzielę

Reklama

W najbliższą niedzielę (17.06) w Pałacu w Jabłonnie odbędą się kolejne spotkania w ramach cyklicznych imprez: Pałacowe Spotkania z Muzyką oraz Pałacowy Salon Naukowy. W tym tygodniu organizatorzy postawili na repertuar specjalnie dla najmłodszych, ale jak zapewniają – także i dorośli znajdą coś dla siebie.

Reklama

Pałacowe Spotkania z Muzyką

To już tradycja, że czerwcowy koncert w ramach Pałacowych Spotkań z Muzyką jest przeznaczony dla najmłodszych. W tym tygodniu przed publicznością wystąpi Chór Conquest of Music, który zaprezentuje własne aranżacje takich utworów jak: Gdyby tygrysy jadły irysy (muz. A. Markiewicz / sł. W. Chotomska), Pióra czy kolce (muz. A. Borzym / sł. A. Łabuszewska), Szła myszka po wodę (muz. J. Wasowski / sł. A. Rymkiewicz), Wełniany baranek (muz. A. Markiewicz / sł. J. Gładkowski) i wiele innych.

Początek koncertu zaplanowany jest na godz. 13:00.

Pałacowy Salon Naukowy

17 czerwca zapraszamy również na kolejne spotkanie z cyklu „Pałacowy salon naukowy”, które rozpocznie się po koncercie, około godz. 14.30. Wykład pt.: „Człowiek i wartości. O dobrym i złym życiu”, poprowadzi dr Bartłomiej Skowron z Zakładu Filozofii Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej, a towarzyszyć mu będzie red. Małgorzata Kownacka z Polskiego Radia.

Wstęp na oba spotkania jest tradycyjnie wolny.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close