Jabłonna: Pałacowe Spotkania z Muzyką i Pałacowy Salon Naukowy już w najbliższą niedzielę

Pałac w Jabłonnie, Fot. Legio24.pl

W najbliższą niedzielę (15.10) w jabłonowskim Pałacu po raz kolejny odbędzie się koncert w ramach popularnego cyklu Pałacowych Spotkań z Muzyką. Tym razem nie lada gratka czeka miłośników muzyki klasycznej. Po koncercie organizatorzy zaproszą gości do Salonu Naukowego, gdzie o „języku w przestrzeni publicznej” opowiedzą prof. Jerzy Bralczyk i red. Małgorzata Tułowiecka.

Podczas najbliższych Pałacowych Spotkań z Muzyką będziemy mogli usłyszeć, między innymi, utwory Gustava Mahler’a, Johannesa Brahms’a i Roberta Schumann’a w wykonaniu kwartetu QUARTETTO TEMPESTIVO. Grupa ta wiąże ze sobą muzyków od szeregu lat koncertujących ze sobą w rozmaitych formacjach (od duetu po oktet).

Początek koncertu zaplanowano na godz. 13:00. Wstęp tradycyjnie jest wolny.

Niezwykle ciekawie zapowiada się również kolejne niedzielne spotkanie w jabłonowskim Pałacu. W Salonie Naukowym w tym tygodniu mowa będzie o języku w przestrzeni publicznej. Opowiedzą o nim prof. Jerzy Bralczyk oraz dziennikarka Polskiego Radia Małgorzata Tułowiecka.

Początek spotkania w Salonie Naukowym przewidziano na godz. 14:30. Wstęp – podobnie jak na wcześniejszy koncert – jest wolny.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Jabłonna: Pałacowe Spotkania z Muzyką i Pałacowy Salon Naukowy już w najbliższą niedzielę"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *