Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Okradł mieszkanie, które wynajmował. Pralkę sprzedał na bazarze

Reklama

Policjanci z komisariatu w Jabłonnie zatrzymali 44-latka podejrzanego o dokonanie kradzieży pralki z mieszkania, które wynajmował. Jak ustalili śledczy podejrzany pralkę sprzedał na jednym z warszawskich bazarów. Mieszkańcowi powiatu piskiego grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Jak informuje w komunikacie rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie podkom. Justyna Stopińska, w połowie marca do komisariatu w Jabłonnie zgłosił się pokrzywdzony i zawiadomił, że z jego mieszkania, które wynajmuje zginęła pralka. Jak ustalili śledczy mieszkanie to wynajmował 44-letni mieszkaniec powiatu piskiego. Pokrzywdzony straty oszacował na kwotę ponad 800 złotych. Sprawą zajęli się kryminalni, którzy namierzyli 44-latka na terenie Warszawy. Kilka dni temu mężczyzna został zatrzymany.

Jak ustalili policjanci skradzioną pralkę podejrzany sprzedał przypadkowej osobie na jednym z warszawskich bazarów. Mieszkaniec powiatu piskiego usłyszał już zarzut kradzieży. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close