Jabłonna: Niezwykłe Pałacowe Spotkania z Muzyką

Fot. palacjablonna.pl

Już w najbliższą niedzielę (19.04) w Pałacu w Jabłonnie odbędą się niezwykłe Pałacowe Spotkania z Muzyką. Podczas koncertu nie tylko będzie można posłuchać znakomitej muzyki, ale również wspomóc akcję charytatywną na rzecz mieszkanki Chotomowa, Agnieszki Sałanowskiej.

Podczas koncertu, który rozpocznie się o godz. 13:00 będzie można posłuchać utworów Ludwiga van Beethovena, Roberta Schumanna i Ferenca Liszta. Wykonawcą wszystkich kompozycji będzie Andrzej Stefański. To utalentowany muzyk koncertujący w kraju i za granicą. Występował między innymi w Belgii, Czechach, Anglii, Hiszpanii, Rosji, na Węgrzech, we Włoszech oraz w Niemczech i USA. Na stałe współpracuje z Polskim Radiem i z czołowymi Filharmoniami w Polsce.

Będzie można wspomóc akcję pomocy na rzecz mieszkanki Chotomowa

Podczas niedzielnych Pałacowych Spotkań z Muzyką będzie można wspomóc materialnie akcję charytatywną na rzecz niewidomej mieszkanki Chotomowa, Agnieszki Sałanowskiej. Odbędzie się specjalna aukcja „Agnieszka i Przyjaciele” zainicjowana przez Radę Gminy Jabłonna.

Agnieszka Sałanowska zbiera pieniądze na bardzo drogą terapię komórkami macierzystymi. Ma szansę odzyskać utracony wzrok. Potrzebne są jednak pieniądze. Koszt terapii to około 180 tys. złotych.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Jabłonna: Niezwykłe Pałacowe Spotkania z Muzyką"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *