Reklama
LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Nad ranem okradli sklep. Policja szuka sprawców

W czwartek (6.11) w godzinach porannych na terenie Dąbrowy Chotomowskiej (gmina Jabłonna), w czasie nieobecności pracowników, doszło do włamania do sklepu spożywczo-przemysłowego. Na miejsce udali się policyjni technicy oraz funkcjonariusze z psami tropiącymi.

Reklama

Niemiła niespodzianka czekała na właściciela popularnego wśród mieszkańców sklepu przy ulicy Kordeckiego – rano odkryto, że placówka padła ofiarą włamywaczy. Wobec zaistniałej sytuacji, na miejsce wezwano natychmiast policjantów, którzy przez kilka godzin zabezpieczali ślady pozostawione przez sprawców. Ze względu na całe zajście, sklep był nieczynny do godziny 12:00.

Jak poinformował naszą redakcję nadkomisarz Artur Bartczak z KPP Legionowo, włamywacze ukradli kasetkę z pieniędzmi, w której znajdowało się około 1000 złotych.

Kolejny ograbiony sklep

Niestety przestępcy dość często biorą na cel sklepy znajdujące się na terenie powiatu legionowskiego. Na początku bieżącego roku doszło do kilku zdarzeń, które miały miejsce w placówkach handlowych w Legionowie i w Wieliszewie.

Wśród tych zajść znalazły się przestępstwa zakwalifikowane przez policję jako rozboje z przedmiotem przypominającym broń, usiłowania rozboju oraz włamania. Na szczęście w wyniku tych zdarzeń nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

/kh/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button