Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Na Chotomowskiej Mitsubishi uderzyło w drzewo

Reklama

We wtorek (1.03) około godz. 6:30 na ul. Chotomowskiej w Jabłonnie doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Kierujący samochodem osobowym mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Na szczęście nic mu się nie stało.

Reklama

Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej z winy kierującego, który nie dostosował jazdy do warunków panujących na drodze. Jak relacjonowali świadkowie kierowca nagle stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Nie mogąc wyhamować uderzył w rosnące przy ulicy drzewo.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano 3 zastępy strażaków (2 z JRG Legionowo oraz 1 z OSP Jabłonna), partol policji oraz karetkę pogotowia. Na szczęście okazało się, że kierujący pojazdem mężczyzna odniósł tylko powierzchowne obrażenia i zespół pogotowia uznał, że nie wymaga on hospitalizacji.

Podczas gdy policjanci ustalali przebieg zdarzenia, strażacy zabezpieczali miejsce kolizji, sprzątali z ulicy elementy pojazdu i neutralizowali płyny eksploatacyjne, które wyciekły podczas zderzenia z samochodu.

W czasie prowadzonych działań ruch na ul. Chotomowskiej był utrudniony.

/red/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button