Reklama
LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Motocyklista wjechał w znaki drogowe

W środę (22.04) około godz. 16:20 na ul. Modlińskiej w Jabłonnie doszło do kolizji drogowej z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę i przy okazji zniszczył dwa znaki drogowe.

Reklama

Do zdarzenia doszło tuż przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu. Około godz. 16:20 jadący motocyklem marki yamaha 23-letni Patryk Ż. stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę, a następnie w dwa znaki drogowe. Jak poinformowała naszą redakcję asp. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowy KPP Legionowo, najprawdopodobniej przyczyną kolizji była nadmierna prędkość z jaką poruszał się motocykl.  Na szczęście kolizja nie okazała się groźna dla kierującego i nie odniósł on żadnych obrażeń ciała.

Wyniki badania alkomatem potwierdziły, że 23-latek był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji otrzymał on mandat karny w wysokości 300 złotych.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. Pani Jadwigo – sytuację opisaliśmy na podstawie relacji rzecznika prasowego KPP Legionowo. Zdjęcie – jest opisane “Fot. arch.” – co tylko jest “tłem” dla wiadomości. Naprzeciwko GCKiS znajdują się na pewno słupki oddzielające chodnik od jezdni.

  2. Zaraz. Chwila. Widziałam to na oczy własne i po pierwsze drogi serwisie informacyjny: podmieńcie zdjęcie, bo pochodzi ono z obwodnicy Jabłonny a nie ul. Modlińskiej, po drugie: jechało DWÓCH motocyklistów (i to wcale nie z nadmierną prędkością, bo nie pozwalał na to ówczesny ruch na ulicy i to w samym centrum Jabłonny) i nagle tuż za przejściem dla pieszych (jechali w kierunku W-wy), na wysokości skrzyżowania prowadzącego do Biedronki, zderzyli się i obaj przewrócili na jezdnię. Nic im się nie stało, motory ściągnęli na bok. Amen. Tak to wyglądało. Pytanie do autora: Gdzie przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu są bariery?? i jakie to bariery??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button