Reklama

LegionowskiWiadomości

Jabłonna: Lidl bał się dziennikarzy? Nie chciał ich obecności na spotkaniu z mieszkańcami Królewskiej

Reklama

Ciągły hałas, wzmożony ruch drogowy i poranne dostawy – to codzienne bolączki mieszkańców ul. Królewskiej w Jabłonnie, których posesje sąsiadują z marketem Lidl. Uciążliwości związane z działalnością sklepu są już tak ogromne, że ludzie poprosili o pomoc w rozwiązaniu ich problemów lokalne władze. W tym celu, we wtorek (4.10) zorganizowano w Urzędzie Gminy specjalne spotkanie mieszkańców i samorządowców z przedstawicielami niemieckiej sieci handlowej. Jak wyglądały rozmowy wiemy tylko z przekazów. Lidl nie zgodził się bowiem na obecność dziennikarzy.

Reklama

– W trakcie spotkania mieszkańcy poruszyli tematy, które od dłuższego czasu wymagają rozwiązania przez firmę Lidl. Wśród postulatów znalazły się kwestie związane z hałasem, postawieniem toalet i zamknięciem wyjazdu na ulicę Królewską, tak by był dostępny tylko dla służb ratunkowych. Mieszkańcy wielokrotnie podkreślali, że szczególnie kwestie związane z hałasem i znacznie większym ruchem na ul. Królewskiej powodują, że bardzo pogorszyły się ich warunki życia. Zwrócili również uwagę na hałas wentylatorów i dostawy do sklepu we wczesnych godzinach porannych – czytamy w komunikacie opublikowanym po spotkaniu przez Urząd Gminy Jabłonna.

Z relacji uczestników wynika, że rozmowy nie należały do najspokojniejszych. Zbulwersowani mieszkańcy zarzucali Lidlowi niechęć do rozwiązania ich problemów i nastawienie wyłącznie na zysk. Przyciśnięci do przysłowiowego muru przedstawiciele sieci handlowej zadeklarowali, że zastanowią się nad rozwiązaniem spornych kwestii oraz że w niedługim czasie odpowiedzą na przedstawione postulaty.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. Kto stoi z rządu za tym niemieckim Lidlem? Łamią wszystkie prawa a sami zasłaniają się naszą Konstytucją! Zgadzam się z wpisem Pana Marcina!!!!To jest zwyczajna cenzura prasy!!!!

  2. ale zaraz, od kiedy do Lidl ma cokolwiek do gadania co do praw wynikających z Ustawy prawo prasowe? Na następny raz przedstawiciel mediów powinien zwyczajnie wezwać policję, która wyjaśni jełopowi z sieci handlowej, jakie prawo obowiązuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close