Reklama

KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Jabłonna: Kulturalne atrakcje w Pałacu

Reklama

Pałac w Jabłonnie ponownie przygotował moc atrakcji kulturalnych dla mieszkańców powiatu legionowskiego. W najbliższym czasie będziemy mogli między innymi wziąć udział w cyklicznej imprezie odbywającej się pod hasłem Palace Jazz Cafe oraz wysłuchać wspaniałej muzyki podczas VII Festiwalu Muzycznego im. Bogny Sokorskiej.

Reklama

Pierwsza z wyżej wymienionych imprez odbędzie się już w najbliższy piątek (24.11). O godz. 19:00 w jabłonowskim Pałacu wystąpi duet A-Forte w składzie: Patryk Sztabiński – akordeon, Przemysław Piekutowski – fortepian.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w restauracji Pałacu w Jabłonnie (dzieci do 10 lat gratis).

VII Festiwal Muzyczny im. Bogny Sokorskiej

Z kolei w pierwszy weekend grudnia (2,3.12) będziemy mogli wziąć udział, w organizowanym przez pracowników jabłonowskiego Pałacu, VII Festiwalu Muzycznym im. Bogny Sokorskiej.

Festiwal Muzyczny im. Bogny Sokorskiej w Pałacu Domu Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie odbywać się będzie po raz siódmy i będzie jedynym festiwalem muzycznym w powiecie oraz jedynym festiwalem poświęconym Bognie Sokorskiej w Polsce. Celem festiwalu jest promocja, wspieranie i prezentacja najwartościowszych zjawisk i tendencji w polskiej i światowej kulturze muzycznej poprzez popularyzację sztuki wokalnej jednej z najsławniejszych polskich sopranistek „słowika Warszawy” – Bogny Sokorskiej. Festiwal jest dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jego współorganizatorem jest Narodowe Centrum Kultury, a patronatem wydarzenie objęli: Starosta Legionowskie oraz Gmina Jabłonna.

Koncerty w ramach Festiwalu odbywać się będą według następującego harmonogramu:

  • sobota (2.12) godz. 16:00 oraz godz. 18:00 – Pałac w Jabłonnie
  • niedziela (3.12) godz. 13.45 – Kościół Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie; godz. 17:00 – Pałac w Jabłonnie

Wstęp na Festiwal jest wolny.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close