Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Kradł dalmierze. 30-latek „wpadł” za drugim razem

Reklama

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież dwóch dalmierzy z jednego z marketów. Pierwsza kradzież uszła mu „na sucho”. Mieszkaniec powiatu wołomińskiego „wpadł” za drugim razem. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat więzienia.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie wydanym przez KPP Legionowo, jabłonowscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie doszło do kradzieży dalmierza laserowego. Jak ustalili mundurowi, podejrzanym o to przestępstwo jest 30-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego. Policjanci ustalili również, że to nie pierwsza kradzież 30-latka. Kilka dni wcześnie mężczyzna, nie płacąc, wyszedł ze sklepu z identycznym dalmierzem. Całą sytuacje zarejestrowały kamery monitoringu.

– Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komisariatu. Dochodzeniowcy, po zgromadzeniu materiału dowodowego, przedstawili mieszkańcowi powiatu wołomińskiego zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności – informuje rzeczniczka KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close