Jabłonna: Kolejny palacz „zioła” zatrzymany. Wpadł podczas kontroli drogowej

Fot. policja.pl

Policjanci z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali 26-letniego Macieja P. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie zakazanej polskim prawem marihuany. 26-latek wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej. O jego losie zdecyduje sąd.

– W poniedziałek (20.02), przed godz.19.00 policjanci wydziału kryminalnego patrolujący rejon ul. Modlińskiej w Jabłonnie zwrócili uwagę na jadący samochód i postanowili zatrzymać go do rutynowej kontroli. W trakcie sprawdzania pojazdu policjant zauważył wewnątrz torebkę z suszem roślinnym, jak się później okazało marihuaną. Właściciel pojazdu, podróżujący z dwoma pasażerami, przyznał że znalezisko należy do niego – relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo.

Maciej P., mieszkaniec Warszawy, został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. Odpowiednie zarzuty ma usłyszeć we wtorek (21.02).

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków polskie prawo przewiduje nawet 3 lata więzienia.

/red/

3 razy komentowano artykuł "Jabłonna: Kolejny palacz „zioła” zatrzymany. Wpadł podczas kontroli drogowej"

  1. i kolejny życiorys żeby wypełnic statystyki

  2. Domestos nie jest substancja zabroniona przez prawo a poza tym daru sobie głupie komentarze

  3. czemu nie zamkną go za posiadanie w domu Domestosu? przeciez to bardziej trujące i mógłby sobie zrobić większą krzywdę?

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *