Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Kierował mimo zakazu. Był pod wpływem alkoholu

Reklama

Policjanci z legionowskiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który mimo sądowego zakazu kierował samochodem. Co gorsza 43-latek był pod wpływem alkoholu i poruszał się skradzionym pojazdem. Wszystko działo się na terenie gminy Jabłonna.

Reklama

Kilka dni temu policjanci ruchu drogowego KPP w Legionowie próbowali zatrzymać do kontroli ciężarówkę, której kierowca przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Kierujący jednak zignorował sygnały funkcjonariuszy i pojechał dalej.

Policjanci rozpoczęli więc pościg za niefrasobliwym kierowcą. Jednak po kilku minutach 43-latek zatrzymał ciężarówkę i rozpoczął ucieczkę – tym razem pieszo. Funkcjonariuszom udało się go szybko zatrzymać. Po badaniu alkomatem okazało się, że Tomasz Sz. był pod wpływem alkoholu – w wydychanym powietrzu urządzenie wykazało 0,42 promila.

– Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie ustalili, iż pojazd ciężarowy został skradziony z terenu warsztatu samochodowego znajdującego się na terenie gminy Jabłonna. Jednocześnie okazało się, że podejrzany posiada zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych obowiązujący przez okres 5 lat. – informuje KPP Legionowo.

43-latek przyznał się do winy. Za kradzież pojazdu grozi mu do 5 lat więzienia.

/red, KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close