ReklamaKomunikacjaLegionowskiWiadomości

Jabłonna: Jest już umowa na wykonanie projektu połączenia DK61 z ul. Szarych Szeregów

Reklama

W czwartek (12.05) Urząd Gminy Jabłonna podpisał z firmą projektową umowę na wykonanie kompleksowej dokumentacji budowlanej łącznika pomiędzy ulicami Zegrzyńską (DK61), a Szarych Szeregów. Termin wykonania wszystkich prac, zakończonych uzyskaniem pozwolenia na realizację inwestycji upływa 30 września.

Reklama

– Po wyburzeniu części budynku gminnego znajdującego się przy ul. Szarych Szeregów przyszedł czas na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy łącznika ul. Zegrzyńskiej z ul. Szarych Szeregów w Jabłonnie. Wykonanie projektu umożliwi wybudowanie drogi, dzięki której mieszkańcy Jabłonny (okolic ul. Szarych Szeregów i Wiejskiej) będą mogli bez problemów wyjechać z osiedla. Umowa podpisana z wykonawcą obejmuje przygotowanie pełnej dokumentacji wraz z pozyskaniem ostatecznej decyzji o zatwierdzeniu projektu budowlanego i udzieleniu pozwolenia na budowę – czytamy w komunikacie jabłonowskiego urzędu.

Wykonaniem zadania zajmie się „FIIN”- Firma Inżynierska Inwestycje-Nieruchomości Lech Zieliński z Chotomowa. Termin wykonania dokumentacji wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę upłynie 30 września.

Ulica Szarych Szeregów połączona zostanie z projektowaną w pobliżu ul. Akademijną i dalej z DK61. Tym samym wreszcie zagospodarowana zostanie "ślepa sygnalizacja", która funkcjonuje tu od lat.
Ulica Szarych Szeregów połączona zostanie z projektowaną w pobliżu ul. Akademijną i dalej z DK61. Tym samym wreszcie zagospodarowana zostanie “ślepa sygnalizacja”, która funkcjonuje tu od lat. Fot. UG Jabłonna

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close