Reklama

LegionowskiWiadomości

Jabłonna: Jest już umowa na dostawę ekologicznych pieców dla mieszkańców

Reklama

Mieszkańcy gminy Jabłonna, oczekujący na wymianę pieca na bardziej ekologiczny mogą odetchnąć z ulgą. Po przejściowych kłopotach udało się w końcu wybrać dostawcę kotłów. Umowa z nim została podpisana w czwartek (1.12).

Reklama

Przypomnijmy, że dostawcę ekologicznych kotłów grzewczych dla mieszkańców gminy Jabłonna udało się wyłonić dopiero za drugim razem. Pierwszy przetarg został przez władze gminy unieważniony na początku listopada. Powód? Do przetargu zgłosiły się zaledwie dwie firmy, z czego jedna z nich nie wpłaciła wymaganego przez gminę wadium, a druga nie usunęła braków formalnych w dokumentacji. Tuż po unieważnieniu pierwszego przetargu natychmiast rozpisano kolejny. Tym razem cały proces zakończył się sukcesem. Dostawcą kotłów grzewczych została firma Fitters.

– W najbliższych dniach do uczestników projektu zostaną wysłane wiadomości SMS z informacją dotyczącą dalszego planu działania. Z uczestnikami projektu będą się również kontaktować pracownicy urzędu gminy celem ustalenia daty podpisania umowy pomiędzy uczestnikami projektu, a gminą Jabłonna. Pracownicy urzędu gminy wyjaśnią wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzą na pytania dotyczące dalszego przebiegu akcji – czytamy w komunikacie UG Jabłonna wydanym po podpisaniu umowy z dostawcą pieców.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. Jaka wymiana pieców dla ok. 30 domów? A smród w centrum Jabłonny jak był tak będzie, w Chotomowie też nie lepiej. Jak coś robimy to róbmy to skutecznie, a nie tylko żeby fotkę pyknąć i sukces odtrąbić. Jako mieszkaniec niestety nie odetchnę z ulgą, bo to działanie przynosi słabe rezultaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close