Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Dzwon na obwodnicy

Reklama

Do zderzenia aż trzech samochodów osobowych doszło w piątkowe (9.01) popołudnie na obwodnicy Jabłonny. Przyczyną kraksy była najprawdopodobniej nadmierna prędkość jednego z pojazdów. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Reklama

Około godz. 16:40 dyżurny legionowskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na DK nr 61 na terenie gminy Jabłonna, gdzie zderzyły się 3 samochody osobowe. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że winną spowodowania kraksy jest 32-letnia Dominika O., która nie zachowała szczególnej ostrożności i jadąc z nadmierną prędkością nie wyhamowała swoją toyotą przed poprzedzającym ją seatem, który zatrzymał się przed sygnalizacją świetlną. Kobieta doprowadziła do zderzenia, którego siła była na tyle duża, że pchnięty do przodu seat uderzył w tył znajdującej się przed nim innej toyoty.

Na szczęście, choć zdarzenie wyglądało groźnie, nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Kierowcy wszystkich aut byli trzeźwi. Sprawczyni zdarzenia, 32-letnia Dominika O. została ukarana mandatem karnym w wysokości 250 złotych.

/se/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. Czy mi się wydaje czy te dzwony na obwodnicy to same kobitki ostatnio powodują?
    Te młode (z zielonym listkiem) i te starsze (ze zwolniona reakcja)
    Może na drodze nie zabija jednak alkohol i nadmierna prędkość. Może jest inna przyczyna ?

  2. No jaka szkoda, że szumne zmiany mające poprawić bezpieczeństwo w postaci ograniczenia prędkości NIE ZADZIAŁAŁY.
    Czy ktoś wreszcie wpadnie na pomysł, że wypadki były i będą a budowanie dwupasmowych ulic i ograniczanie na nich prędkości do 50 km/h to głupota?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close