Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Dwa dziki, dwa samochody

Reklama

O prawdziwym pechu może powiedzieć dwóch kierowców, którzy we wtorek wieczorem (18.11) wjechali w dwa dziki przebiegające przez ulicę Modlińską. Efektem tego spotkania była śmierć zwierząt, uszkodzenia samochodów i zdenerwowanie kierujących.

Reklama

We wtorek (18.11) po godzinie 17.00 wprost pod koła przejeżdżającego samochodu marki mitsubishi, wpadł duży dzik. W tym samym czasie w niewielkiej odległości od tego zderzenia, drugie zwierzę wbiegło na drogę. Doszło więc do kolejnego potrącenia, tym razem na dzika wjechał kierowca opla. Na miejsce wezwano policję.

Zarówno 52-letni Zdzisław B, jak i 26-letni Paweł P. byli trzeźwi. Policja spisała protokół, bowiem samochody miały niemałe uszkodzenia. Zwierzęta padły.

/sk/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. … a tymczasem Zenek Chojnacki, powiatowy łowczy odpowiedzialny za nadzór na odstrzałem i liczebnością zwierzyny opowiada sąsiadom, że po wygranych wyborach będzie przewodniczącym rady gminy. Zenek zajęty wyborami i wiadomo – mamy skutki jego bezczynności. To będzie rada “imienia świętej jatki”, krew na kaszankę będzie toczył pan bezradny łowczy. Zenek, bierz się do roboty albo to będzie najtrudniejsza część twojej kariery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close