Jabłonna: Dom Ogrodnika zyska nowy dach

Dom Ogrodnika. Fot. Legio24.pl

W Jabłonnie trwa remont Gminnego Centrum Kultury i Sportu (Dom Ogrodnika). Koszt inwestycji to ponad 319 tysięcy złotych.

Zakres prac remontowych obejmuje m.in.: wymianę uszkodzonych połaci dachu nad pływalnią, naprawę komina spalinowego i budowę nowego pokrycia dachu z blachy stalowej i z płyt z wiatroizolacją. Ponadto w ramach modernizacji zostanie wykonana m.in.: instalacja odgromowa, częściowe ocieplenie budynku oraz wymiana dwóch okien (nad łącznikiem i nad zapleczem sceny).

Wykonawcą remontu jest firma Kurpiowski Robert MARGALO P.H.U z Sokołowa Podlaskiego. Koszt modernizacji to 319 083 złotych. Inwestycje jest finansowana głównie ze środków unijnych.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie zyska nowy dach. Fot. Legio24.pl

/kh/

1 raz komentowano artykuł "Jabłonna: Dom Ogrodnika zyska nowy dach"

  1. Statystyki wskazują, że znacznie ponad 1/3 przedsiębiorców nie zna instytucji, które mogłyby udzielić im pomocy w prowadzeniu biznesu. Oznacza to, że w razie niepowodzeń nie będą wiedzieli gdzie szukać wsparcia, prawdopodobnie nie są oni też zainteresowani optymalizacją i ulepszeniem swojej działalności, gdyż aktywnie nie poszukują zewnętrznych bodźców sprzyjających rozwojowi i budowaniu konkurencyjnej pozycji na rynku.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *