ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Ciężarówka najechała na osobówkę. Jedna osoba w szpitalu

Reklama

Do groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło w poniedziałek (12.09) około godz. 14:30 na Rondzie Biskupów Płockich w Jabłonnie, gdzie samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. W wyniku zdarzenia jedna osoba doznała na tyle silnych obrażeń ciała, że przybyli na miejsce ratownicy medyczni odwieźli ją do szpitala.

Reklama

Jak relacjonuje naszej redakcji podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo prawdopodobnie winę za spowodowanie wypadku ponosi 34-letni kierowca ciężarowego mana. Według wstępnych ustaleń policjantów nie dostosował on prędkości do warunków panujących na drodze i nie zdążył wyhamować przed poprzedzającym go seatem, który zatrzymał się przed sygnalizatorem świetlnym. – Rozpędzona ciężarówka uderzyła w tył seata, który pchnięty do przodu wjechał na skrzyżowanie – mówi podkom. Kuligowska. – W wyniku tego zdarzenia 50-letnia kobieta kierująca seatem doznała urazu barku i pogotowie ratunkowe odwiozło ją do szpitala – dodaje rzeczniczka legionowskiej policji.

Sprawę wypadku badają teraz policjanci z Jabłonny, którzy będą ustalać jego dokładny przebieg i przyczyny. Na razie wiadomo, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close