Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: Chciał zrobić zakupy, ale było zamknięte. Kopniakami próbował sforsować drzwi do marketu

Reklama

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o uszkodzenie drzwi wejściowych do jednego z supermarketów. Pijany 21-latek chciał zrobić zakupy, ale okazało się, że sklep jest już zamknięty. Mężczyzna nie chciał się z tym pogodzić, więc próbował sforsować drzwi wejściowe kopiąc w nie. Drzwi nie ustąpiły, ale uległy zniszczeniu. Za przestępstwo uszkodzenia mienia młodemu mężczyźnie groziło nawet 5 lat więzienia.

Reklama

– Dyżurny jabłonowskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu drzwi wejściowych w jednym z marketów na terenie gminy. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali pracowników ochrony oraz ujętego przez nich mężczyznę. Jak ustalili mundurowi, 21-latek mimo, że placówka była zamknięta, próbował wejść do środka. Kiedy drzwi nie chciały się otworzyć, zaczął w nie kopać, uszkadzając szybę – informuje rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Legionowie podkom. Justyna Stopińska.

21-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia o wartości 1500 złotych. Mieszkaniec powiatu legionowskiego przyznał się do popełnionego przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close