Zamknij

Jabłonna: Barbara Serafin wróciła z Gorzowa ze złotym krążkiem

05:21, 19.12.2018 Aktualizacja: 09:26, 19.12.2018
Skomentuj

Barbara Serafin, mieszkanka Jabłonny, zdobyła złoty medal na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 16-letnich w pływaniu na basenie 25 m. Zawody odbyły się w miniony weekend (14-16.12) w Gorzowie Wielkopolskim.

W gorzowskich zawodach Jabłonnę po raz kolejny reprezentowała Barbara Serafin, która razem z koleżankami z klubu G-8 Bielany zdobyła w piątek (14.12) złoty medal w sztafecie 4 x 200 metrów. Basia oprócz sukcesów w sztafecie zaprezentowała się również bardzo dobrze w startach indywidualnych. Zarówno w piątek jak i sobotę (14 i 15.12) awansowała do popołudniowych finałów.

Jest to już drugi tytuł mistrza Polski zdobyty przez Barbarę w tym roku (wcześniej złoto i srebro zdobyła na letnich mistrzostwach Polski na basenie 50 metrowym).