Jabłonna: Anielski Zlot na Dzień Kobiet

„Anielski Zlot” na Dzień Kobiet w Jabłonnie, Fot. GBP Jabłonna

Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie tegoroczny Dzień Kobiet świętowała już w ubiegłą sobotę (4.03). Z tej okazji zorganizowano niecodzienne wydarzenie, które otrzymało tytuł „Anielski Zlot”. Jego bohaterką była pisarka, dziennikarka, trenerka rozwoju osobistego, od niedawna mieszkająca w Jabłonnie, Laura Kozowska.

Choć jabłonowskie spotkanie z okazji Dnia Kobiet przede wszystkim było pretekstem do promowania nowych książek Laury Kozowskiej – „Nie ma takiego bagna z którego nie da się wyjść” oraz „Rozmowy z Guzikiem”, czyli rozmowy z własnym synem Romkiem, to nie zabrakło także atrakcji dodatkowych. Był pokaz malarstwa, wykłady, opowieści, koncert i pyszny poczęstunek.

Całość nie byłaby możliwa do zrealizowania gdyby nie fantastyczna postać głównej bohaterki, Laury Kozowskiej i jej wspaniałych gości. Niektórzy z nich przybyli do Jabłonny aż z Opola.

– Te sześć godzin, poświęcone naszej publiczności, w głównej mierze kobietom, upłynęło dość szybko w cudownej, anielskiej atmosferze. Na zakończenie wszystkie Panie zostały obdarowane kwiatkiem tulipanem – podsumowuje „Anielski Zlot” dyrektor jabłonowskiej książnicy, Anna Czachorowska.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Jabłonna: Anielski Zlot na Dzień Kobiet"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *