Jabłonna: Akcja „Lato” – zapisy ruszają w połowie czerwca

Akcja "Lato" w Jabłonnie. Zapisy ruszają 15 czerwca, Fot. pixabay.com

Wycieczki, konkursy z nagrodami, zajęcia plastyczne, muzyczne i wizyta na pływalni – to tylko niektóre z propozycji gminy Jabłonna dla najmłodszych mieszkańców na okres zbliżających się wakacji. Zapisy dzieci na zajęcia w ramach Akcji „Lato” ruszają 15 czerwca.

Wakacje spędzone w domu nie muszą być nudne! Urząd Gminy Jabłonna wraz z Gminnym Centrum Kultury i Sportu przygotował dla najmłodszych mieszkańców moc atrakcji w ramach rozpoczynającej się wraz z wakacjami Akcji „Lato”. Będą wycieczki w ciekawe miejsca, wizyty na pływalni, konkursy z nagrodami, zajęcia sportowe, plastyczne, muzyczne i wiele, wiele innych.

Zapisy dzieci na zajęcia w ramach Akcji „Lato” ruszają już 15 czerwca. – Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń – czytamy w komunikacie UG Jabłonna. Rodzice mogą zapisać swoje pociechy osobiście lub telefonicznie w punktach GCKiS w Jabłonnie, Chotomowie i Skierdach. Opłata za pobyt dzienny wynosi 5 zł od osoby plus ewentualne koszty wycieczek.

Z atrakcji w ramach Akcji „Lato” mogą skorzystać dzieci od 6 roku życia.

lato

/red/

2 razy komentowano artykuł "Jabłonna: Akcja „Lato” – zapisy ruszają w połowie czerwca"

  1. Bardzo dobrze! Dzieci mają serdecznie dość szkoły, potrzebują zmiany otoczenia, oddechu od szkolnych murów. Ciekawe, czy dorośli chcieliby swój urlop spędzać w miejscu pracy…

  2. To nie będzie akcji lato w szkole w Jabłonnie? Słabe. Nie potrafię czegoś zrobić, to z tego muszę zrezygnować?

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *