Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: 53-latek znęcał się nad żoną. Grozi mu 5 lat więzienia

Reklama

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który podejrzewany jest o znęcanie się nad żoną – informuje Komenda Powiatowa Policji w Legionowie. Wobec podejrzanego prokurator zastosował policyjny dozór, nakaz opuszczenia domu i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. 53-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Jak czytamy w policyjnym komunikacie, kilka dni temu dyżurny komisariatu w Jabłonnie otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów doszło do awantury. Mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres, aby sprawdzić, jak rzeczywiście wygląda sytuacja. Tam, podczas rozmowy z pokrzywdzoną ustalili, że jej 53-letni mąż znęca się nad nią psychicznie i fizycznie. Mężczyzna wszczyna awantury, podczas których wyzywa kobietę, szarpie oraz grozi pozbawieniem życia i zdrowia. Po wysłuchaniu pokrzywdzonej policjanci natychmiast podjęli decyzję o zatrzymaniu 53-latka. Mężczyzna trafił do aresztu.

Śledczy zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na postawienie zatrzymanemu zarzutu znęcania się fizycznego i psychicznego nad osobą najbliższą. Decyzją prokuratora mężczyzna trafił pod policyjny dozór, ponadto ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button