ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: 39-latek znęcał się nad żoną. Do rozprawy posiedzi w areszcie

Reklama

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który fizycznie i psychicznie znęcał się nad swoją żoną. Domowemu tyranowi grozi nawet 5 lat więzienia. Na rozprawę, decyzją sądu, poczeka w areszcie.

Reklama

Jak relacjonuje rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, podkom. Justyna Stopińska, kilka dni temu dyżurny jabłonowskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie gminy. Na miejscu zdarzenia policjanci zastali 39-latka, który bez powodu wszczął awanturę z żoną. W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna od ponad pół roku znęca się psychicznie i fizycznie nad kobietą. W trakcie awantur wyzywał ją, ośmieszał i krytykował. Będąc pod działaniem alkoholu bił żonę rękoma, kopał, szarpał i popychał. Doszło do tego, że mężczyzna nawet próbował udusić kobietę.

– Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Po zebraniu materiału dowodowego śledczy przedstawili mu zarzut gróźb karanych i znęcania się nad osobą najbliższą. Sąd zadecydował o zastosowaniu wobec 39-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Oznacza to, że sprawca przemocy najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym – informuje podkom. Stopińska.

Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close