Reklama

LegionowskiPo godzinachSportWiadomości

Jabłonna: 22 maja trzecia edycja “Biegu po Złote Jabłko”

Reklama

W niedzielę (22.05) w lasach chotomowskich odbędzie się trzecia już edycja „Biegu po Złote Jabłko” – coraz bardziej popularnej sportowej imprezy, która każdej wiosny odbywa się na terenie gminy Jabłonna. W tym roku biegacze tradycyjnie zmierzą się z liczącą 10 km trasą biegu głównego, ale nie zabraknie również propozycji dla całych rodzin, w tym najmłodszych mieszkańców.

Reklama

Tak jak w poprzednich latach główną konkurencją „Biegu po Złote Jabłko” będzie pokonanie dystansu 10 km. Na zawodników oprócz medali będą czekać liczne, atrakcyjne nagrody, które zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników biegu. Dla dzieci i ich rodziców, którzy lubią rywalizację i aktywny wypoczynek przewidziano rodzinną trasę do pokonania razem. – Będzie to wyzwanie dla maluchów, ale wierzymy, że z pomocą rodziców i dopingu kibiców każdy da radę – podkreślają organizatorzy. Wszystkie rodziny, które zgodnie przekroczą linię mety otrzymają specjalny pamiątkowy medal.

W ramach imprezy, na terenie Miasteczka Biegowego zorganizowane zostaną również liczne atrakcje dla osób kibicujących zawodnikom (stoiska promujące zdrowy tryb życia, sport oraz profilaktykę zdrowotną).

Zapisy uczestników odbywają się elektronicznie, na specjalnej stronie internetowej. Szczegóły TUTAJ.

Imprezę swoim patronatem medialnym objął Portal Legio24.pl.

Bieg Po Złote Jabłko_plakat

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close